Jesteś tutaj: Strona główna / Strefa ucznia / S K O

Szkolna Kasa Oszczędności

SKO  Konto dla Ucznia

Szkolna Kasa Oszczędności  działająca przy naszej szkole  rozpoczęła  już kolejny  raz realizację programu edukacji  finansowej  organizowanego  przez   PKO Bank Polski.

Cel konkursu, to  edukacja ekonomiczna dzieci i młodzieży w zakresie różnych form oszczędzania oraz wyrabianie w nich nawyku świadomego oszczędzania, a zwłaszcza wyzwolenie inicjatywy i pomysłowości w samodzielnym wypracowaniu dochodów, inicjowanie wydarzeń związanych z popularyzacją oszczędzania, wzmocnienie relacji pomiędzy środowiskiem szkolnym, lokalną społecznością oraz Organizatorem, a także udział uczniów w oszczędzaniu w SKO.

DROGI RODZICU!  NAUCZ SWOJE DZIECKO SYSTEMATYCZNEGO OSZCZĘDZANIA I ŚWIADOMEGO DYSPONOWANIA SWOIMI OSZCZĘDNOŚCIAMI.

Zachęcam do otwarcia SKO Konto dla Ucznia

Zasady:

Dla uczniów w wieku od 5 lat do ukończenia 13 roku życia z unikalnym serwisem internetowym dostosowanym do potrzeb dziecka

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

Oprocentowanie zmienne 2,5% w skali roku do kwoty 2500 zł i 0,50% od nadwyżki ponad 2500 zł

ZDECYDUJ  I POBIERZ FORMULARZ  U OPIEKUNA SKO  p. Iwony Bielec sala 18.

Uczmy dzieci oszczędności

Serdecznie witam wszystkich  rodziców i ich dzieci w świecie oszczędzania.

W związku z wieloletnią współpracą szkoły z Bankiem Polskim PKO i realizacją programu edukacyjnego „Dziś oszczędzam w SKO- jutro w PKO” istnieje możliwość założenia konta osobistego dla chętnych dzieci bez jakichkolwiek opłat manipulacyjnych. Warunkiem założenia konta jest wypełnienie druku Oświadczenia.

Serdecznie zapraszam Opiekun SKO p. I. Bielec

Informacja dla rodziców. SKO - film promocyjny