Świetlica - Archiwum 2012/2013

ROK SZKOLNY 2012/2013

I miejsce  (Aleksandra Kałużna z kl. III a) w konkursie na "Najładniejsza palmę wielkanocną".

Opiekun: mgr Magdalena Dobrowlańska

Wieziemy Wam Kogucika 2013

Chcąc przybliżyć uczniom naszej szkoły klimat zbliżających sie Świat Wielkanocnych wychowankowie świetlicy przygotowali spektakl teatralny oparty na motywach ludowych pt. "Wieziemy Wam Kogucika", na który zaproszeni byli uczniowie klas zerowych oraz klas I-III.

Śliczne pisaneczki, kurczaczki i baranki, w które wcieliły sie nasze dzieci wzbudziły zachwyt wśród publiczności, a chłopcy "dyngusiarze" przypomnieli o zanikających tradycjach ludowych.

zdjęcia »

Konkurs kolęd i pastorałek 2013

Święta Bożego Narodzenia to czas wspólnego kolędowania. W tym roku, 12 grudnia  nasza świetlica już po raz ósmy była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Do konkursu zgłosiło się 20 uczestników reprezentujących 7 szkół podstawowych z terenu miasta Głogowa.

Jury nagrodziło troje uczestników:

• Annę Walczak - I miejsce; SP nr 7,

• Weronikę Buksę - II miejsce; SP nr 7,

• Zuzannę Szkliniarz - III miejsce; SP nr 2.

Wyróżnienia trafiły do:

• Mai Sądkiewicz SP nr 13,

• Michaliny Olejnik SP nr 12

• Laury Hałki z SP nr 13.

Kolejna, już ósma edycja tego konkursu potwierdziła wysoki poziom artystyczny wykonawców i przyczyniła się do integracji świetlic głogowskich.       zobacz zdjęcia »

Andrzejki 2013

Andrzeju, Andrzeju

Prosimy dziś Ciebie,